Yhteystiedot & Toimintaopas

Lataa Jääsusien yhteystietopaketti ja toimintaopas klikkaamalla kuvaa:

Kiteen Jääsudet Ry

Urheilutie 5, 82500 Kitee  (Jäähalli)

Sähköposti: toimisto@jaasudet.fi

Puheenjohtaja:

Riikka Pietikäinen puh. 045-6399861 riikka.pietikainen@gmail.com

Webmaster: 

Jaakko Murtonen puh. 050-4149349 jaakko.murtonen@lvi-bioneerit.fi

Joukkueenjohtajien yhteystiedot:

Edustus: Petri Partanen puh. 040-5230291 petri.partanen@bellabit.fi

C-05: Miia Pölönen puh. 050-5328769   miia.polonen@gmail.com

Jarmo Solehmainen 045-3572527   mie.vain@hotmail.com

D-07: Anne Turunen puh. 050-5742823 turunen-anne@outlook.com

E-08: Tiia Huber puh. 040-3506382   tiia.huber@gmail.com

F-10: Salla Heinonen puh. 040-1054040   salla.heinonen@tohmajarvi.fi

G-juniorit: Soile Korhonen puh. 050-4662432  soile.korhonen@windowslive.com

Taitoluistelijat: Miia Toivanen puh. 040-5323622 miiatoivanen59@gmail.com

Susiladyt: Riikka Pietikäinen puh. 045- 6399861 riikka.pietikainen@gmail.com

Susipapat: Osmo Pirhonen puh. 0400-887803

HC-Pohjantähteet: Pasi Toivanen puh. 0400-676203

Luistelukoulu:

Riikka Pietikäinen puh. 045- 6399861 riikka.pietikainen@gmail.com

Tyttökiekkovastaava:

Pekka Hyvärinen puh. 041-4394330 peccahyvarinen@gmail.com